יום חמישי, 11 ביוני 2009

טיולי טרקטורונים

הכי כדאי לטייל עם טיולי טרקטורונים בדישון. החברה היא החברה המוטורית המובילה בארץ. בנוסף לכך שהם מציעים טיולי טרקטורונים, הם גם מחזיקים צי של כלים חדישים ואיכותיים. טיולי טרקטורונים בדישון כולל צוות הדרכה צעיר ומקצועי. הצוות הוכשר בצורה מאד מקצועית להדרכת טיולי טרקטורונים ייחודיים ומיוחדים.

אחד מהמסלולים של טיולי טרקטורונים בדישון הוא כמובן הטיול בנחל דישון עצמו. הנחל זורם בעיקר בחורף-אביב, אבל גם בשאר עונות השנה הוא מספק חוויות שטח מיוחדות. טיולי טרקטורונים זו אחת הדרכים הטובות לטייל בנחל דישון.
בנוסף מציעה החברה טיולי טרקטורונים באתרים ובמסלולים נוספים, כגון - טיול בין הכרם למצוק - קרן נפתלי היא אחד המקומות המופלאים בהרי נפתלי, הטיול לקרן מתחיל בשדות של מושב דישון וממשיך ב"תצפית מדהימה למקום בו הר החרמון המושלג חולק כבוד לעמק החולה".
טיולי טרקטורונים בדישון הם חוויה אתגרית, ישנן חברות רבות בשפע המציעות טיולי טרקטורונים, אך רק דישון הם החברה היחידה בעלת רישיון עסק.
חברת טיולי טרקטורונים בדישון מתמחה בהדרכת נהיגת שטח מקצועית ונהיגה מעשית. ישנם באתר טרקטורונים זוגיים, רכבי באגי, ריינג'רים ועוד.
תמיר ועופר מקימי החברה מספרים כי טיולי טרקטורונים היה מאז ומתמיד התחביב שלהם. עד שהם החליטו להפוך אותו למקצוע. בנוסף הם משלבים את החינוך אותו קיבלו מהבית וניתן לראות זאת בקבלת הפנים החמה והמפנקת. נותנים לכם להרגיש כאילו רק אתם נמצאים באתר.
צוות המדריכים עובר הסמכה והשתלמויות כנדרש, והינו מקצועי ביותר ומנוסה בנהיגת שטח ובליווי קבוצות.
ניתן לעשות טיולי טרקטורונים גם בחורף, כל רוכב מקבל חליפת סערה, והנסיעה בבוץ מאתגרת אף יותר.
טיולי טרקטורונים בדישון נעשים תוך הקפדה על כללי הבטיחות ושמירה על הערך הגבוה ביותר - חיי אדם.
טיולי טרקטורונים בדישון מעבירים גם סדנאות גיבוש בשטח, ניתן לארגן טיולי ג'יפים, טיולי סוסים ועוד. טיולי טרקטורונים בדישון אינם מציעים טיולים רק בצפון, ניתן להזמין טיולים בכל הארץ ואף טיולים דו-יומיים.
ישנה אפשרות לאוהבי השטח שבנינו לארגן טיולי ג'יפים בשילוב עם טיולי טרקטורונים, פריסת שטח בדרך ולינה באוהלים.
מומלץ מאד לתאם מראש.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה